Koszty i sposoby dostawy

Przesyłka kurierska  - zamówiony towar wysyłamy firmą kurierską. Zamówiony towar najczęściej dostarczany jest na następny dzień po nadaniu przesyłki. Istnieje też możliwość dostarczenia przesyłki w sobotę za dodatkową opłatą. Wszystkie przesyłki wysłane firmą kurierską są ubezpieczone do kwoty .... zł. Istnieje także możliwość ubezpieczenia droższych przesyłek.

Poczta Polska - wszystkie przesyłki wysyłamy jako polecone priorytetowe. Zachęcamy jednak do korzystania z dostawy firmą kurierską, która gwarantuje szybszą dostawę towaru do Państwa, a także zapewnia możliwość śledzenia przesyłki.

Paczkomaty InPost - to wygodna forma dostawy. Przesyłkę można odebrać w jednym z wybranych paczkomatów firmy InPost o dowolnej porze dnia.

Koszty wysyłki na terenie Polski wynoszą odpowiednio:

W przypadku przedpłaty na konto:
1. Przesyłka kurierska - 13 zł
1. Przesyłka kurierska za pobraniem- 16 zł
2. Paczkomaty InPost - 10 zł
3. Poczta Polska - 15 zł

Przy zamówieniach o wartości powyżej 200 zł przesyłka jest darmowa.

 

Wysyłka w 24h

Dokładamy wszelkich starań aby wysyłki realizowane były jak najszybciej, zwykle realizacja zamówienia odbywa się w przeciągu 12-24 godzin od złożenia zamówienia. W szczególnych przypadkach, niezależnych od nas termin ten może się wydłużyć - o czym zostaniecie Państwo niezwłocznie poinformowani. W przypadku płatności "Przelewem bankowym" realizacja zamówienia odbywa się po zaksięgowaniu przelewu na koncie.

Wysyłka w 24h może ulec wydłużeniu w przypadku produktów, których dostępność jest oznaczona jako "Ilość ograniczona".